КРЕМЕНЧУК

Парафія св. Йосифа Робітника і Монастир св. Максиміліана Кольбе

Допомога вбогим

Головним завданням братів, які працюють у Кременчуці є допомога вбогим людям. У звичайний час, двічі на тиждень, настоятель місцевої спільноти о. Микола Орач забезпечує  супом потребуючих людей із міста. Аби підкріпитись гарячою стравою, приходить близько 50 осіб. Люди, які відвідують їдальню, мають змогу також, у приміщеннях монастиря, помитися під душем, поголитися і підстригтися. У разі …

Храмове свято на честь Св. Йосифа, Робітника, покровителя Кременчуцької парафії

Першого травня відбулося храмове свято на честь Св. Йосифа, Робітника, покровителя Кременчуцької парафії. Урочисту месу очолив Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії отець єпископ Станіслав Широкорадюк. Він вперше побував в нашій парафії. Під час урочистої меси відбулося впровадження мощей мучеників з Перу блаженних Міхала і

Великопостні реколекції в Кременчуці

На початку Великого посту 2016 року в парафії св. Йосипа в Кременчуці, відбулися великопостні реколекції. Вперше в історії парафії їх провадив Отець єпископ Ян Собіло від 12 по 14 лютого.

Перегринація фігури Матері Божої Непорочної в Кременчуці.

В день Урочистості Христа Царя Всесвіту в парафії св. Йосипа, в Кременчуці, розпочалася перегринація фігури Матері Божої Непорочної, котра буде знаходитися в родинах парафії. Головний намір молитви – закінчення війни і мир в Україні.

Храмове Свято в парафії св. Йосипа у Кременчуці

Найважливіший день для парафії св. Йосипа в Кременчуці Храмове Свято розпочалося з Євхаристії, яку очолив о. Станіслав Нуцковський з Борисполя. Наша радість була зміцнена молитвою і присутністю гостей з священиками, з Полтави, Дніпропетровська, Миргорода і наших братів францисканців з Борисполя.

Вербна неділя

Вербна неділя в парафії св. Йосипа в Кременчуці, розпочалась урочистою процесією під час якої ми вітали Ісуса вербними гілками і радісним Осанна, на спомин в’їзду в Єрусалим. Після урочистого входу в храм переживали Євхаристію, прислухаючись до опису Страстей Господніх.

Свята Літургія

Неділя

  • 9.00 (Горішні Плавні)
  • 11.00 
  • 15.00 (Глобино)

Будні дні

понеділок, середа, п’ятниця:

  • 18.00

вівторок, четвер, субота: 

  • 8.00

Вміст спойлера

бр. Микола Орач – настоятель
вічні обіти – 4.10.1998; пресвітерські свячення – 25.05.2002

бр. Олександр Литвинюк 
вічні обіти – 8.12.1998; пресвітерські свячення – 27.05.2000

бр. Петро Кремпович
вічні обіти – 08.12.2003

вул. Сумська, 82;
39601 м. Кременчук
тел.: +380 536 747 401
st.josef.kremenczuk@gmail.com